Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
CK Theater
Roermond
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
De Rekkelinge
Deinze
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
S.C.C. De Muzenval
Eersel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Jeugdhuis Zenith
Dendermonde
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Rex
Mol
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 02 december 2011
20:00
Dolf Jansen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Enge Buren - Reuring
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
CK Theater, Roermond
20:00
Johan Goossens - maandag
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater De Omval, Diemen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Lebbis
Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
De Reggehof, Goor
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Purper - Helden
Koningshof, Maassluis
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Schudden - Noorderzon
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Theo Nijland
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Thijs Maas - Genade
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Veerle Malschaert
De Rekkelinge, Deinze
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks and Rock 'N' Roll
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Meer Donkere Dagen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
zaterdag 03 december 2011
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Anne van Rijn
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Anuar - Gedreven
S.C.C. De Muzenval, Eersel
20:00
Arjan Ederveen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Jeugdhuis Zenith, Dendermonde
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Diligentia, Den Haag
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Eric Koller
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Freek de Jonge
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
De Spil, Roeselare
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Figi Theater, Zeist
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Johan Goossens - maandag
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Omval, Diemen
20:00
Lebbis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Chassé Theater, Breda
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Posttheater, Arnhem
20:00
Purper - Helden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Richard Groenendijk
De Weijer, Boxmeer
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Theater PePijn, Den Haag
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Schudden - Noorderzon
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Met alle respect
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Meerpaal, Dronten
20:30
Da bounce comedy night
Meervaart, Amsterdam
zondag 04 december 2011
20:00
Arjan Ederveen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Diligentia, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Zaantheater, Zaandam
maandag 05 december 2011
20:00
Arjan Ederveen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Parktheater, Eindhoven
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 06 december 2011
20:00
Bert Visscher
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Eric Koller
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eric Koller - BULL!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Havezathe het Everloo, Rossum
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel /
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Reggehof, Goor
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer