Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
JH Bloem
Humbeek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
De Eendracht
Gemert
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
C.C. Candelaershuys
Ukkel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
zaterdag 26 november 2011
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
JH Bloem, Humbeek
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arjan Ederveen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Agnietenhof, Tiel
zondag 27 november 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Purper - Helden
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 28 november 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 29 november 2011
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Freek de Jonge
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Comedytrain
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Bert Visscher
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Borre, Bierbeek
woensdag 30 november 2011
20:30
Youssef El Mousaoui
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Schudden - We vieren het maar
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Richard Groenendijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Purper - Helden
De Muze, Noordwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Parktheater, Eindhoven
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Lebbis
Agnietenhof, Tiel
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Gabriel Iglesias
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Freek de Jonge
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Dolf Jansen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Daniël Arends
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Daar zal je ze hebben - Caribbean Combo
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Borre, Bierbeek
20:30
Anuar - Vastberaden
Theater 't Pand, Gorinchem
donderdag 01 december 2011
20:30
Youssef El Mousaoui en Rayen Panday - Dubbelprogra
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Van Der Laan & Woe - Superlatief
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California
De Eendracht, Gemert
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
De Meerpaal, Dronten
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Purper - Helden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Parktheater, Eindhoven
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
MIDI Tilburg, Tilburg
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Martijn Hillenius - Martijn Hillenius duidt de din
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Het Klooster, Nuenen
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. Candelaershuys, Ukkel
20:00
Leon van der Zanden
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lebbis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Westrand, Dilbeek
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam