Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. 't Vondel
Halle
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
AFAS Circustheater
Scheveningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
M-Lab
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Reehorst
Ede
20:30
So What!
Gouda
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Het Front
Vroomshoop
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Eendracht
Gemert
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Stoep
Spijkenisse
MIDI Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
maandag 04 januari 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 05 januari 2010
20:00
Arie Koomen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Najib Amhali - The Best Of
Heineken Music Hall, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
De Meerpaal, Dronten
Daniel Arends - Geen excuses
Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Cpunt Theater, Hoofddorp
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Dedication
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 06 januari 2010
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Molenberg, Delfzijl
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - De Rust Zelve
De Meerpaal, Dronten
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Leest, Waalwijk
Dedication
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 07 januari 2010
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. 't Vondel, Halle
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Axestos
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Fawlty Towers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hete vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Claudia de Breij - Hete Vrede
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Arie Koomen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 08 januari 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Almere, Almere
Dedication
Theater de Griffioen, Amstelveen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Acda en de Munnik - ODE
M-Lab, Amsterdam
Eric van Sauers
Posttheater, Arnhem
Daniel Arends - Geen excuses
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Onno Innemee - De Spooktrein
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Reehorst, Ede
20:30
Poolvogel
So What!, Gouda
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Posthuis Theater, Heerenveen
Guido Weijers - Axestos
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater Aan de Slinger, Houten
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hete vrede
S.C.C. De Ruchte, Someren
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arie Koomen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
De Poorterij, Zaltbommel
zaterdag 09 januari 2010
Wie Ali zegt, moet B zeggen
De Kleine Komedie, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos
Spant!, Bussum
Onno Innemee - De Spooktrein
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Deventer Schouwburg, Deventer
Hete vrede
De Eendracht, Gemert
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Arie Koomen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Speelman & Speelman - Thuis
Bon theater, Medemblik
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Muze, Noordwijk
20:00
Hakim's of Comedy
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - Ridder
MIDI Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Cola
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniël Arends
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 10 januari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
maandag 11 januari 2010
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 12 januari 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Almere, Almere
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam