Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
MIDI Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater Het Plein
Ridderkerk
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Musis
Arnhem
C.C. De Steiger
Menen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Klooster
Woerden
C.C. Cromwiel
Steenbergen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Molenberg
Delfzijl
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Dok6
Panningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. Den Herd
Bladel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Mythe
Goes
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Flint
Amersfoort
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Posthuis Theater
Heerenveen
De Meerpaal
Dronten
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Chassé Theater
Breda
Theater De Lievekamp
Oss
donderdag 18 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater aan het Spui, Den Haag
Dolf Jansen - Altijd Verder
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Bussel, Oosterhout
Finalistentour Cabaretesk 10
MIDI Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Scheldetheater, Terneuzen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lenette van Dongen
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Zuidplein, Rotterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Plein, Ridderkerk
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Boheems
De Maaspoort, Venlo
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Houts en de Ket
Theater De Veste, Delft
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
vrijdag 19 maart 2010
Acda en de Munnik - ODE
Musis, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Steiger, Menen
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Comedytrain
Toomler Theater, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Agora Theater Druten, Druten
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
De Maaspoort, Venlo
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Kamps en Kamps met Kamps en Kamps 1
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg Lochem, Lochem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Klooster, Woerden
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. Cromwiel, Steenbergen
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Schouwburg Almere, Almere
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Bussel, Oosterhout
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater de Bussel, Oosterhout
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 20 maart 2010
Acda en de Munnik - ODE
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Begijn le Bleu, Flamingo's in de polder
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
De Schattelijn, Geertruidenberg
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
Dok6, Panningen
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
C.C. Den Herd, Bladel
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater de Mythe, Goes
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Zaantheater, Zaandam
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Speelman & Speelman - Thuis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 21 maart 2010
20:00
Hans Teeuwen
Paradiso, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Parktheater, Eindhoven
maandag 22 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 23 maart 2010
20:00
Acda en de Munnik
Flint, Amersfoort
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Hete vrede
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 24 maart 2010
20:00
Acda en de Munnik
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Mythe, Goes
20:00
Comedy Explosion
Theaterhotel Almelo, Almelo
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - Ridder
De Meerpaal, Dronten
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Por Dios
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Theater de Spiegel, Zwolle
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Boheems
Chassé Theater, Breda
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater De Lievekamp, Oss