Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Het Kasteel
Alphen aan den Rijn
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. De Zandloper
Wemmel
20:00
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
C.C. De Moelie
Linkebeek
20:00
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
C.C. De Zaal
Heythuysen
20:00
C.C. De steiger Boom
Boom
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wijktheater Musica
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tropentheater
Amsterdam
20:30
Tropentheater
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Jeugdhuis Sjatoo Schel
Schelle
donderdag 17 november 2011
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Marijke Boon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Hoftheater, Raalte
20:00
Leon van der Zanden
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Het Kasteel, Alphen aan den Rijn
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
De Spil, Roeselare
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Spil, Roeselare
20:00
Lebbis
De Speeldoos, Vught
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. De Zandloper, Wemmel
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Moelie, Linkebeek
vrijdag 18 november 2011
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Purper - Helden
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Enge Buren - Reuring
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Noorderzon (reprise)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Idea, Soest
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Omval, Diemen
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lebbis
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Najib Amhali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dorine Wiersma
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arjan Ederveen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Het Klooster, Woerden
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
De Meerpaal, Dronten
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk
Cultura, Ede
20:00
Marijke Boon - Boon best
Chassé Theater, Breda
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
C.C. De Zaal, Heythuysen
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. De steiger Boom, Boom
20:00
Piepschuim - Opgenomen
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 19 november 2011
Arie Koomen / Edo Brunner
Zaantheater, Zaandam
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Wijktheater Musica, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
van Beresteyn, Veendam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Tropentheater, Amsterdam
20:30
RouÉ Verveer: ' In Zeer Goede Staat' (try Out)
Tropentheater, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Reuring
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Purper - Helden
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Concordia, Enschede
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Theo Nijland
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Leon van der Zanden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Posttheater, Arnhem
20:00
Richard Groenendijk
Pook, Oostknollendam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Schudden - Noorderzon
Meervaart, Amsterdam
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Jeugdhuis Sjatoo Schel, Schelle