Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Flint
Amersfoort
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Cultura
Ede
00:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Hege Fonnen
Lemmer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
BREStheater
Brielle
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Spant!
Bussum
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Muze
Noordwijk
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
LOLA050
Groningen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
Wilminktheater
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Muze
Noordwijk
Theater De Lievekamp
Oss
vrijdag 29 november 2019
20:15
Peter Heerschop
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kulturhus Holten, Holten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Urbanus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 30 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Hege Fonnen, Lemmer
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P.!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Pook, Oostknollendam
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Figi Theater, Zeist
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
BREStheater, Brielle
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Spant!, Bussum
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Trigger
De Muze, Noordwijk
20:30
Ronald Smink / Victor Luis van Es
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Muze, Noordwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
The Silent Comedy
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Wilminktheater, Enschede
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Posttheater, Arnhem
20:15
Vir Das
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater Bouwkunde, Deventer
zondag 01 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Silk Route Comedy Tour at Lola
LOLA050, Groningen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 02 december 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Floralis, Lisse
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 03 december 2019
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
woensdag 04 december 2019
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss