Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Fidei et Arti
Oudenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Metropool
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Voorveghter
Hardenberg
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Colosseum Dokkum
Dokkum
Compagnietheater
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Skâns
Gorredijk
Diligentia
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Gryphus
Vierlingsbeek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
J.C. Interval
Papendrecht
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
't Zand
Maarssen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Compagnietheater
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
De Poorterij
Zaltbommel
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
woensdag 09 december 2009
Dolf Jansen - Altijd Verder
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Cpunt Theater, Hoofddorp
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Weijer, Boxmeer
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fidei et Arti, Oudenbosch
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parktheater, Eindhoven
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Boheems
Singer Theater, Laren
Micha Wertheim - Voor De Grap
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Arie Koomen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Theater De Omval, Diemen
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Hete vrede
van Beresteyn, Veendam
Onno Innemee - De Spooktrein
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 10 december 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sex & drugs & Hoog Barok
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eric van Sauers - Ridder
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Maagd, Bergen op Zoom
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
De Meerpaal, Dronten
Kristel Zweers - Ruig
De Molenberg, Delfzijl
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Dok6, Panningen
Hete vrede
Fulcotheater, IJsselstein
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Boheems
Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Markant Uden, Uden
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sven Ratzke - dEBUT
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Aan de Slinger, Houten
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Richard Groenendijk - Terug bij af
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
vrijdag 11 december 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Nina de la Croix: Alles kan kapot
Catharinakapel, Harderwijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Colosseum Dokkum, Dokkum
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Skâns, Gorredijk
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Gryphus, Vierlingsbeek
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
J.C. Interval, Papendrecht
Jeroen van Merwijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hete vrede
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dedication
Theater de Bussel, Oosterhout
Jörgen Raymann
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 12 december 2009
Dedication
't Zand, Maarssen
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Enge Buren, 3 zielen, 1 gedachte?
C.C. Zundert, Zundert
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
NK Poetry Slam 2009
De Helling, Utrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Muze, Noordwijk
Hete vrede
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda