Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
S.C.C. De Muzenval
Eersel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Spant!
Bussum
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
14:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Muzeval
Emmen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zaantheater
Zaandam
C.C. Guldenberg
Wevelgem
C.C. Kortrijk
Kortrijk
CK Theater
Roermond
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Westrand
Dilbeek
19:00
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Cammeleur
Dongen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reehorst
Ede
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
G.C. Spikkerelle
Avelgem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
So What!
Gouda
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
zaterdag 27 februari 2010
Acda en de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Speelman & Speelman - Thuis
S.C.C. De Muzenval, Eersel
Dedication
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Nacht van Cabaret
Theater De Veste, Delft
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Daniel Arends - Geen excuses
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 28 februari 2010
15:00
Jan Jaap van der Wal / Jeffrey Spalburg / Rou?
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
14:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Maarten van Roozendaal solo
Roepaen, Ottersum
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Aan de Slinger, Houten
maandag 01 maart 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 02 maart 2010
Jandino Asporaat - Buena Vista
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dedication
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Muzeval, Emmen
woensdag 03 maart 2010
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen - Nike
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Flint, Amersfoort
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Junushoff Theater, Wageningen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Lucent Danstheater, Den Haag
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Venray, Venray
Eric van Sauers - Ridder
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater De Storm, Winterswijk
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Altijd Verder
Zaantheater, Zaandam
donderdag 04 maart 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Begijn le Bleu
CK Theater, Roermond
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Javier Guzman - Por Dios
De Molenberg, Delfzijl
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Het Kielzog, Hoogezand
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater aan de Schie, Schiedam
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Micha Wertheim
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hete vrede
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 05 maart 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
BREStheater, Brielle
20:15
Kristel Zweers - Ruig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Westrand, Dilbeek
19:00
Hé Cabaret & Theatergroep
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Arie Koomen en Willem Alkema - Rammstadt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
De Cammeleur, Dongen
Javier Guzman - Por Dios
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jörgen Raymann - Familyman
De Reehorst, Ede
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Deventer Schouwburg, Deventer
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Diligentia, Den Haag
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Spikkerelle, Avelgem
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Gryphus, Vierlingsbeek
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Leidse Schouwburg, Leiden
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers
Scheldetheater, Terneuzen
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
Veerle Malschaert
So What!, Gouda
Eric van Sauers - Ridder
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tentekomai - Dadada-dan Tenko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord