Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Warande
Turnhout
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Zuiderkroon
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
woensdag 15 februari 2012
20:00
Leon van der Zanden
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Purper - Helden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG
Posttheater, Arnhem
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Kommil Foo
C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Chassé Theater, Breda
20:30
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Thijs Maas - Genade
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Richard Groenendijk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alle Dagen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Arjan Ederveen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jeroen Leenders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Plomblom, Ninove
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
De Muze, Noordwijk
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Muze, Noordwijk
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Paul de Leeuw
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 16 februari 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Chassé Theater, Breda
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Diligentia, Den Haag
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Richard Groenendijk
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Hormonologen
Martiniplaza, Groningen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Vorstin, Hilversum
21:00
Bas Birker / Chris van der Ende / Wouter Monden
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Het Park, Hoorn
Arie Koomen / Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
De Hyena's
Poppodium Romein, Leeuwarden
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
De Spil, Roeselare
20:00
Paul de Leeuw
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jeroen Leenders
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
De Warande, Turnhout
20:15
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Storm, Winterswijk
vrijdag 17 februari 2012
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
20:30
International Standup Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Van nare mensen en de dingen die kapot gaan
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg
Meervaart, Amsterdam
20:00
Gunter Lamoot - Rauwe kloten
De Zuiderkroon, Antwerpen
20:00
Thijs Maas - Genade
Posttheater, Arnhem
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Musis, Arnhem
20:00
Leon van der Zanden
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater De Veste, Delft
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Arjan Ederveen
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
De Reggehof, Goor
20:15
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Het Park, Hoorn