Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
C.C. Westrand
Dilbeek
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 18 mei 2012
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Het wonderlijke leven van Jackie Fontanel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Werftheater, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 mei 2012
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Chassé Theater, Breda
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
De Speeldoos, Vught
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
De Spil, Roeselare
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Diligentia, Den Haag
20:00
Enge Buren - Reuring
Flint, Amersfoort
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
De Ploeg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Meervaart, Amsterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Musis, Arnhem
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Posttheater, Arnhem
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Kristel Zweers - Puur
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jörgen Raymann
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater De Kolk, Assen
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Veste, Delft
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Werftheater, Utrecht
zondag 20 mei 2012
20:00
Kommil Foo
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
De Reehorst, Ede
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater de Beun, Heiloo
maandag 21 mei 2012
20:00
Jorgen Raymann - Frede
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Diligentia, Den Haag
dinsdag 22 mei 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Agnietenhof, Tiel
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Thijs van Domburg
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 23 mei 2012
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Agnietenhof, Tiel
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Kommil Foo
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vis à Vis - HaRT
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Kristel Zweers - Puur
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Thijs van Domburg
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 mei 2012
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Jeroen Leenders
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Kommil Foo
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Westrand, Dilbeek
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
De Kleine Komedie, Amsterdam