Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Tivoli
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Westrand
Dilbeek
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Begijnhof
Diest
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Den Boogaard
Moergestel
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
20:30
Prinsenhof
Best
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 22 mei 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Alex Agnew - Interesting times
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 23 mei 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Zaantheater, Zaandam
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Tivoli, Utrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
De Nachtzusters - De Bonte Buurtbus
Theater Walhalla, Rotterdam
Alex Agnew
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - V
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Dakota, Den Haag
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 24 mei 2013
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Max van den Burg - Schlemiel
SplotsZ, Roelofarendsveen
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Koningshof, Maassluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Wilminktheater, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - V
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Begijnhof, Diest
Karin Bloemen - Witte nar
Deventer Schouwburg, Deventer
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Diligentia, Den Haag
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
20:30
Greg Shapiro
Posttheater, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 25 mei 2013
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
20:30
Comedy Central Presents: Judah Friedlander
013, Tilburg
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen Leenders - Geen idee
Den Boogaard, Moergestel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Schudden - We vieren het maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Deventer Schouwburg, Deventer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
Yora Rienstra - We maken er wat van
Musis, Arnhem
Leon van der Zanden - Rebel
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Meervaart, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Almere, Almere
zondag 26 mei 2013
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Melkweg, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Flint, Amersfoort
maandag 27 mei 2013
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 28 mei 2013
Guido Weijers - V
De Poorterij, Zaltbommel
Karin Bloemen - Witte nar
Goudse Schouwburg, Gouda
Sabine Beens - Ça bien!
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 29 mei 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer