Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
De Centrale
Gent
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C.C. De Ploter
Ternat
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
21:00
Grand cafe Kroonenburg
Amersfoort
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DeLaMar
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater Posa
Lelystad
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Dok6
Panningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
NTGent
Gent
20:00
De hoogte
Winsum
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
C.C. De Klameare
Workum
donderdag 05 maart 2015
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Cultura, Ede
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Metro Al Medina
De Centrale, Gent
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Hoftheater, Raalte
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Veluvine, Nunspeet
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. De Ploter, Ternat
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Hoftheater, Raalte
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 06 maart 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Chris van der Ende
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
21:00
Comedy Inc.
Grand cafe Kroonenburg, Amersfoort
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Sneek, Sneek
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Spant!, Bussum
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon | Sluimer
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Jeffrey Spalburg | Baas
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Perron-3, Rosmalen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Oeloek - Prille Roest
Hoftheater, Raalte
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Wilminktheater, Enschede
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Schudden - Perrongeluk
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Voor De Prijzen en De Roem
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 07 maart 2015
20:15
Ali B beken(d)t
C.C. Achterolmen, Maaseik
Anne Jan Toonstra - Oi
Theater Posa, Lelystad
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
De KultuurKlup, Elst
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Carte Blanche
Dok6, Panningen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Zaantheater, Zaandam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Maaspoort, Venlo
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
NTGent, Gent
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
De hoogte, Winsum
Hans Liberg - ATTACCA
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Henry van Loon | Sluimer
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Werftheater, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Max van den Burg - Amok
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Markant Uden, Uden
20:00
Najib Amhali: I Amhali
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Nico Dijkshoorn - VUIG
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Vrijspraak
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Wilminktheater, Enschede
20:30
Silvester | Regels zijn regels
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Urbanus Zelf!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
C.C. De Klameare, Workum