Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Kielzog
Hoogezand
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Volckaert Theater
Dongen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
C.C. Nova
Wetteren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Idea
Soest
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Peeriscoop
Gorinchem
C.C. De Herbakker
Eeklo
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Horst
Venhorst
van Beresteyn
Veendam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Plein
Ridderkerk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
't Getouw
Mol
Bon theater
Medemblik
Koningshof
Maassluis
20:00
LAKtheater
Leiden
Den Dullaert
Hulst
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Reehorst
Ede
woensdag 18 november 2009
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Arie Koomen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Schudden - Ruis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Muiswinkel en Van Vleuten - Mannen, het allerb
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
donderdag 19 november 2009
20:30
Samba Schutte, Je Maintiendrai
C.C. Zundert, Zundert
Jandino Asporaat - Buena Vista
Het Musiater, Zevenaar
Hete vrede
Het Klooster, Woerden
Schudden - Ruis
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Yankee Come Back! - Boom Chicago
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Markant Uden, Uden
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Geen Daden maar Woorden café
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater Zinin, Nijverdal
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:15
Sanne Wallis de Vries
Leidse Schouwburg, Leiden
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Het Kielzog, Hoogezand
Javier Guzman - Por Dios
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ronald Goedemondt - Dedication
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication (Reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Volckaert Theater, Dongen
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Diligentia, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Molenberg, Delfzijl
De Nieuwe Snaar
Theater De Veste, Delft
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Eric van Sauers - Ridder
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
vrijdag 20 november 2009
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Nova, Wetteren
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Schudden - Ruis
Theater Idea, Soest
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Mylou Frencken - Uit bed
Theater Walhalla, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leon van der Zanden - Cola
Fidei et Arti, Oudenbosch
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Muze, Noordwijk
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Arie Koomen
Fulcotheater, IJsselstein
Jandino Asporaat - Buena Vista
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Kristel Zweers - Ruig
C.C. De Herbakker, Eeklo
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Deventer Schouwburg, Deventer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Voor De Grap
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schaffelaartheater, Barneveld
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Een Frisse Wind
Theater Bellevue, Amsterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 november 2009
20:30
Theo Nijland
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Toneelgroep Oni
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Leon van der Zanden - Cola
De Horst, Venhorst
Schudden - Ruis
van Beresteyn, Veendam
20:00
Micha voor de grap
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie Koomen
Scheldetheater, Terneuzen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Het Plein, Ridderkerk
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kristel Zweers - Ruig
't Getouw, Mol
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Bon theater, Medemblik
Onno Innemee - De Spooktrein
Koningshof, Maassluis
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
LAKtheater, Leiden
Roué Verveer - Mans Genoeg
Den Dullaert, Hulst
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Speelman & Speelman - Thuis
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Ronald Goedemondt - Dedication
C.C. Strombeek, Grimbergen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Reehorst, Ede