Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
Groene Engel
Oss
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
C.C. De kollebloem
Puurs
20:00
C.C. De kollebloem
Puurs
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
C.C. Het spoor
Harelbeke
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cultura
Ede
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
De Vieze Gasten
Gent
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Pius X
Volendam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 08 februari 2012
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Tom Sligting - Hersendelict
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Erik van Muiswinkel
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Thijs Maas - Genade
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 09 februari 2012
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist
Chassé Theater, Breda
20:30
Hiske Schipper / Jörgen Scholtens / Yvonne America
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
De Muze, Noordwijk
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
De Reggehof, Goor
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Diligentia, Den Haag
Groninger cabaret festival: Finalistentour
Groene Engel, Oss
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Hoftheater, Raalte
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Razend!
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Munttheater, Weert
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Munttheater, Weert
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Suzanne Mateysen
Podium 't Beest, Goes
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Purper - Helden
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Leon van der Zanden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Plien & Bianca
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Enge Buren - Reuring
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater De Veste, Delft
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Richard Groenendijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Wilminktheater, Enschede
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 10 februari 2012
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Enge Buren - Reuring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De kollebloem, Puurs
20:00
Kommil Foo
C.C. De kollebloem, Puurs
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het spoor, Harelbeke
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Philippe Geubels - Made in Belgium
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Hiske Schipper / Jörgen Scholtens / Yvonne America
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Cultura, Ede
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Dialoog, Ermelo
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist
De Meerpaal, Dronten
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
De Speeldoos, Vught
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
De Vieze Gasten, Gent
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann
Figi Theater, Zeist
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Leon van der Zanden
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Musis, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Pius X, Volendam
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Purper - Helden
Spant!, Bussum
20:30
Van Der Laan & Woe - Superlatief
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer