Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Veluvine
Nunspeet
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Munttheater
Weert
Atak
Enschede
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Hasselt
Hasselt
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Viage
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Klif
Nijmegen
Agora Theater Druten
Druten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Speeldoos
Vught
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posthuis Theater
Heerenveen
Flint
Amersfoort
S.C.C. Maldensteijn
Malden
vrijdag 03 mei 2013
Sabine Beens - Ça bien!
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Parktheater, Eindhoven
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 04 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zondag 05 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
maandag 06 mei 2013
20:00
De Grote Improvisatieshow
Beatrix Theater, Utrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 07 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Guido Weijers - V
Veluvine, Nunspeet
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bruers - Waar was ik?
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Fulcotheater, IJsselstein
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Schalm, Veldhoven
Soundos - Er is geen plan B
Goudse Schouwburg, Gouda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 08 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Munttheater, Weert
Freek de Jonge: Zonde [GANNULEERD]
Atak, Enschede
Guido Weijers - V
De Eendracht, Gemert
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Kees van Amstel / René van Meurs / Theo Maassen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Martin Simek - Cartoonist
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Max van den Burg - Schlemiel
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Alle dagen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Spiegel, Zwolle
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 09 mei 2013
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 10 mei 2013
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden