Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Dakota
Den Haag
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Venray
Venray
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Bon theater
Medemblik
Theater De Willem
Papendrecht
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Toegift
Den Hoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
21:00
De Spieghel
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
De Spieghel
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Meulvliet
Tholen
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
C.C. 't Vondel
Halle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
De Meiboom
Krabbendijke
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Musis
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Mythe
Goes
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. 't Vondel
Halle
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
zaterdag 27 april 2013
Henry van Loon - Electropis
Zaantheater, Zaandam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Dakota, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Venray, Venray
Leon van der Zanden - Rebel
S.C.C. De Ruchte, Someren
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Diligentia, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
zondag 28 april 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Freek de Jonge: Zonde
LantarenVenster, Rotterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Matt Price
Cafe de Overkant, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 30 april 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
woensdag 01 mei 2013
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Anuar - Vastberaden
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Treasures
Schaffelaartheater, Barneveld
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:30
Freek de Jonge
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - V
De Meulvliet, Tholen
Jandino Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Fulcotheater, IJsselstein
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
donderdag 02 mei 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - V
De Meiboom, Krabbendijke
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeffrey Spalburg - Thuus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jeroen Leenders
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - Het grijze gebied
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Musis, Arnhem
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Almere, Almere
Pieter Derks - Van nature
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Mythe, Goes
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Ruben Nicolai - Little friday
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Kruisboog, Tienen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 03 mei 2013
Alex Agnew - Interesting times
C.C. 't Vondel, Halle
Anuar - Vastberaden
Theater Dakota, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Kennemer Theater, Beverwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Freek de Jonge: Zonde
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - V
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jeroen Leenders - Geen idee
Flint, Amersfoort
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Flint, Amersfoort
Karin Bruers - Waar was ik?
Chassé Theater, Breda
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Op Sterk Water - Alfa
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur