Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
MC Theater
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Lochem
Lochem
CK Theater
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Het Klooster
Nuenen
Amicitia Theater
Sneek
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Prismare
Enschede
Theater De Veste
Delft
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Prismare
Enschede
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Warande
Turnhout
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ons Tejater
Lieshout
Theater de Bussel
Oosterhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Kom
Nieuwegein
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
De Smeltkroes
Maarheeze
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Toegift
Den Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Casino Beringen
Beringen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Bon theater
Medemblik
Chassé Theater
Breda
20:00
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Musiater
Zevenaar
donderdag 25 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
vrijdag 26 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Orpheus, Apeldoorn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Paulien Cornelisse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Diligentia, Den Haag
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Rebel
Ons Tejater, Lieshout
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeffrey Spalburg - Thuus
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jasper van Kuijk
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - De Revue
De Smeltkroes, Maarheeze
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - V
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
De Toegift, Den Hoorn
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Interesting times
Casino Beringen, Beringen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zaterdag 27 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Meervaart, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sabine Beens - Ça bien!
Agnietenhof, Tiel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Alle dagen
Bon theater, Medemblik
Pieter Derks - Van nature
Chassé Theater, Breda
20:00
Paulien Cornelisse
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Musiater, Zevenaar