Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Capitole
Gent
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Cultura
Ede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. Liedekerke
Liedekerke
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
C.C. Stroming
Berlare
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
Chassé Theater
Breda
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
Cultuurfabriek Damme
Damme
20:00
De binding
Zuid-Scharwoude
20:00
Schouwburg Rex
Mol
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Posttheater
Arnhem
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Brouckere
Torhout
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Casino Beringen
Beringen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 20 april 2012
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Capitole, Gent
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater Idea, Soest
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Cultura, Ede
20:00
Erik van Muiswinkel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Koller - Nieuw programma
Hoftheater, Raalte
20:00
Eric Koller
Hoftheater, Raalte
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ellen Dikker - Fjord
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Chassé Theater, Breda
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Liedekerke, Liedekerke
20:00
Arno van der Heyden - Zo.
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie Koomen / Edo Brunner
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Theater Zinin, Nijverdal
zaterdag 21 april 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love
C.C. Stroming, Berlare
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Theater de Schuur, Zevenbergen
Theo Maassen - Met alle respect
Chassé Theater, Breda
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
In de Brouwerij, Asten
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Robbert Jan Proos - Everest
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kommil Foo
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jörgen Raymann
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Joan Collins
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Bon theater, Medemblik
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
De Schakel, Gilze
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
Cultuurfabriek Damme, Damme
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
De binding, Zuid-Scharwoude
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Rex, Mol
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Erik van Muiswinkel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Eric Koller
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. De Brouckere, Torhout
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
Casino Beringen, Beringen
zondag 22 april 2012
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
maandag 23 april 2012
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Kommil Foo
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Javier Guzman - Ooverdovend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jan van Maanen - One Jan Show
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 24 april 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jeroen Leenders
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Capitole, Gent
20:00
Erik van Muiswinkel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 25 april 2012
20:30
Wilko Terwijn (Afgelast!)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam