Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Eendracht
Gemert
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
MIDI Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Metropool
Hengelo
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Martiniplaza
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Muzeval
Emmen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Dok6
Panningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Markant Uden
Uden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 09 januari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leon van der Zanden - Cola
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Muze, Noordwijk
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hete vrede
De Eendracht, Gemert
20:00
Hakim's of Comedy
Theater Zuidplein, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Spant!, Bussum
Eric van Sauers - Ridder
MIDI Tilburg, Tilburg
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Comedy Café
Metropool, Hengelo
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Arie Koomen
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Acda en de Munnik - ODE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
zondag 10 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
maandag 11 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Dedication
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 12 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Almere, Almere
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Fulcotheater, IJsselstein
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
20:00
Arie Koomen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Acda en de Munnik
Theater de Bussel, Oosterhout
woensdag 13 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Boheems
Theater de Koornbeurs, Franeker
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leon van der Zanden - Cola
Theater Harderwijk, Harderwijk
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Muzeval, Emmen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Hete vrede
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Arie Koomen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 14 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Speelman & Speelman - Thuis
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Mans Genoeg
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scheldetheater, Terneuzen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Speeldoos, Baarn
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leon van der Zanden - Cola
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg de Lawei, Drachten
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Aan de Slinger, Houten
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hete vrede
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric van Sauers - Ridder
Dok6, Panningen
Dedication
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arie Koomen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ali B
Theater De Veste, Delft
vrijdag 15 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Schudden - RUIS
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Posttheater, Arnhem
19:45
Paulien Cornelisse
J.C. Pardoes, Hoogwoud
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Flint, Amersfoort
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Leon van der Zanden - Cola
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen