Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Dok6
Panningen
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Idea
Soest
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kulturhus Irene
Notter
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Dok6
Panningen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
Theater Houten Kaap
Ouddorp
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Ogterop
Meppel
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Ons Tejater
Lieshout
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
donderdag 21 november 2019
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
vrijdag 22 november 2019
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 23 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
Max van den Burg - Paasbest
Theater Houten Kaap, Ouddorp
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Ogterop, Meppel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Tejater, Lieshout
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Veur Theater, Leidschendam