Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Tivoli
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
00:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Crea
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Flint
Amersfoort
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Crea
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater 4en1
Breukelen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
woensdag 07 september 2011
20:00
Mike Boddé - Pil
Vorstin, Hilversum
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Writers Unplugged met Kluun
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 08 september 2011
20:00
Cameretten selectieronde 2011
Grounds, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
vrijdag 09 september 2011
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Glenn Wool
Tivoli, Utrecht
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Mike Boddé - Pil
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
zaterdag 10 september 2011
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedytrain: Daniël Arends
Effenaar, Eindhoven
20:00
Erik van Muiswinkel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Teeuwen
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
zondag 11 september 2011
20:00
Gili
De Spil, Roeselare
20:00
Glenn Wool
Toomler Theater, Amsterdam
00:30
Glenn Wool
Theater Walhalla, Rotterdam
Kristel Zweers - Puur
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
maandag 12 september 2011
Kristel Zweers - Puur
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 13 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Mike Boddé
Parktheater, Eindhoven
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Het Klooster, Woerden
woensdag 14 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Posttheater, Arnhem
donderdag 15 september 2011
20:00
Anne van Rijn
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jeroen Leenders
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lebbis
Posttheater, Arnhem
20:00
Mike Boddé
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Thijs van Domburg
Crea, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 16 september 2011
20:00
Anne van Rijn
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Bert Visscher
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Lebbis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Leon van der Zanden
Dok6, Panningen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
NUHR - Het werkt wel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Thijs van Domburg
Crea, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 17 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
De Weijer, Boxmeer
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jeroen Leenders
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Kristel Zweers - Puur
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Leon van der Zanden
Pook, Oostknollendam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Najib Amhali - Alles Komt Goed
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Theater De Kik, Elst
20:00
NUHR - Het werkt wel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Opgenomen
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Piepschuim - Opgenomen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater de Purmaryn, Purmerend
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Thijs van Domburg
Theater 4en1, Breukelen
zondag 18 september 2011
20:00
Dara Faizi - Gevaarlijke gedachten
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fuad Hassen - Kleine dingen
CulturA & Zo, Nootdorp
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater de Kappen, Haaksbergen
dinsdag 20 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Markant Uden, Uden
20:00
Bert Visscher
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater PePijn, Den Haag
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater De Veste, Delft
woensdag 21 september 2011
20:00
Bert Visscher
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Comedytrain
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dolf Jansen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Oorverdovend
De Cammeleur, Dongen
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen