Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
C.C. Gildhof
Tielt
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
de lepelaar
jisp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Lanaken
Lanaken
De Reehorst
Ede
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Het Fijnhout Theater
Amsterdam
20:00
Podium Het Oude Slot
Heemstede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. Mortsel
Mortsel
20:00
C.C. De Borre
Bierbeek
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Chassé Theater
Breda
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
De Muze
Noordwijk
zaterdag 08 oktober 2011
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Jeroen Leenders
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. Gildhof, Tielt
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
De Skâns, Gorredijk
20:00
Freek de Jonge
De Speeldoos, Vught
20:00
Erik van Muiswinkel
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
de lepelaar, jisp
20:15
Een Cabaret Musical
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Wouwer, Ravels
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Arjan Ederveen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen / Edo Brunner
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Anuar - Gedreven
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Anne van Rijn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
zondag 09 oktober 2011
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
Cultuurschuur, Monster
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Lanaken, Lanaken
Arie Koomen / Edo Brunner
De Reehorst, Ede
20:00
Anne van Rijn
Fransche School Culemborg, Culemborg
maandag 10 oktober 2011
20:00
NUHR - Het werkt wel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge
Theater de Schalm, Veldhoven
dinsdag 11 oktober 2011
20:00
Youp van 't Hek
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Speelman & Speelman
Theater Idea, Soest
20:00
NUHR - Het werkt wel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nina de la Croix - Bas
Het Fijnhout Theater, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Podium Het Oude Slot, Heemstede
20:00
Mike Boddé - Pil
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Freek de Jonge
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Comedytrain
Zaantheater, Zaandam
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Almere, Almere
woensdag 12 oktober 2011
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Wilko Terwijn
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Parktheater, Eindhoven
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ronald Smink - Bor Knok
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Singer Theater, Laren
20:00
Purper - Helden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Spil, Roeselare
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
C.C. De Mol, Lier
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Mortsel, Mortsel
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Borre, Bierbeek
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Comedytrain
Posttheater, Arnhem
20:00
Charlotte Lap - Op ons!
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Markant Uden, Uden
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. Hasselt, Hasselt
donderdag 13 oktober 2011
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Parktheater, Eindhoven
20:00
Thijs Maas - Genade
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Schudden - Noorderzon
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Ronald Goedemondt - BINNEN DE LIJNTJES
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
De Spil, Roeselare
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
NUHR - Het werkt wel
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Het Klooster, Woerden
20:00
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Het Klooster, Nuenen
20:00
Lebbis
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
Theater De Muzeval, Emmen
Javier Guzman - Oorverdovend
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Chassé Theater, Breda
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge
Markant Uden, Uden
20:00
Erik van Muiswinkel
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Eric Koller - BULL!
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Dolf Jansen
De Muze, Noordwijk