Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
LAKtheater
Leiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
C.C. Genk
Genk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Fakkelteater
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. HoogenDonck
Waasmunster
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
maandag 19 maart 2012
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Erik van Muiswinkel
Parktheater, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
dinsdag 20 maart 2012
20:00
Leon van der Zanden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Theo Maassen - Met alle respect
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Theo Maassen
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Paul de Leeuw
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Erik van Muiswinkel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Theater De Omval, Diemen
20:00
Carolien Borgers - U bevindt zich hier
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Poolvogel - Wat zijn dingen in het algemeen toch
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 21 maart 2012
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Emilio Guzman
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Enge Buren - Reuring
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jeroen Leenders
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Richard Groenendijk
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Leon van der Zanden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Comedytrain Talententour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Genk, Genk
20:00
Thijs van Domburg
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Parktheater, Eindhoven
20:30
Kolder In Je Kop
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Mattijs Verhallen - Zolang de maat maar vol is
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul de Leeuw
Flint, Amersfoort
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 22 maart 2012
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kristel Zweers - Puur
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Het Klooster, Nuenen
20:00
Claudia De Breij - Landgenoten
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
LAKtheater, Leiden
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
LOS muziektheater - FCKD
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Enge Buren - Reuring
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Richard Groenendijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kommil Foo
C.C. Genk, Genk
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Genk, Genk
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Parktheater, Eindhoven
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater De Omval, Diemen
20:00
Paul de Leeuw
Deventer Schouwburg, Deventer
Ernesto en Marcellino / Wilfried Finkers
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Diligentia, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Chassé Theater, Breda
20:00
Luider & Van Donselaar - Klittenband
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Arjan Ederveen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Freek de Jonge
Fakkelteater, Antwerpen
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Flint, Amersfoort
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
20:00
Maarten van Roozendaal - De gemene deler
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
vrijdag 23 maart 2012
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Leon van der Zanden
Munttheater, Weert
20:00
Jeroen Leenders
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Jörgen Raymann
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. HoogenDonck, Waasmunster
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Kruisboog, Tienen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard