Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Muze
Noordwijk
Diligentia
Den Haag
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
21:00
De Pit
Terneuzen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Meervaart
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Willem II Stadion
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Willem II Stadion
Tilburg
Willem II Stadion
Tilburg
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Orpheus
Apeldoorn
Capitole
Gent
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Zuiderparktheater
Den Haag
vrijdag 05 juni 2009
The Beauty Queen Of Leenane
De Muze, Noordwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Guido Weijers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Herman Finkers - Na de Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman Finkers - Na De Pauze
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Hofnar, Valkenswaard
zaterdag 06 juni 2009
Wouter Deprez - Eelt
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Los
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Leon van der Zanden - Cola
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 07 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Footloose
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 08 juni 2009
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 juni 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Leidse Schouwburg, Leiden
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 10 juni 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
Footloose
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jörgen Raymann - Familyman
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 11 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Comedy Train Late Night
Luxor Live, Arnhem
Jochem Myjer
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 12 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedy Explosion, stand-up comedy
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Jörgen Raymann - Familyman
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jochem Myjer - de rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 13 juni 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Leon van der Zanden - Cola
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
zondag 14 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 15 juni 2009
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 16 juni 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 17 juni 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
Parktheater, Eindhoven
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
donderdag 18 juni 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 19 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Zonder Pardon
Parktheater, Eindhoven
zaterdag 20 juni 2009
Leon van der Zanden - Cola
Chassé Theater, Breda
21:00
Comedy Explosion
De Pit, Terneuzen
Herman Finkers - Na de Pauze
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer
Leidse Schouwburg, Leiden
Jörgen Raymann - Familyman
Meervaart, Amsterdam
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 21 juni 2009
Footloose
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 23 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 24 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 25 juni 2009
Footloose
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 26 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zaterdag 27 juni 2009
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
zondag 28 juni 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Willem II Stadion, Tilburg
dinsdag 30 juni 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
woensdag 01 juli 2009
Footloose
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 02 juli 2009
Footloose
Parktheater, Eindhoven
vrijdag 03 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 04 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 05 juli 2009
Footloose
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 09 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
vrijdag 10 juli 2009
20:00
Adje & Theo, Adjes Losse Vlodders, cabaret met Adj
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 11 juli 2009
Footloose
Capitole, Gent
20:00
Leon van der Zanden
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2009
Footloose
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 08 augustus 2009
Daniël Arends / Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2009
21:00
Daniël Arends
Zuiderparktheater, Den Haag