Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Overasselt Theater
Overasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater PePijn
Den Haag
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. Strombeek
Grimbergen
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Muze
Noordwijk
De Schakel
Gilze
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Het Klooster
Nuenen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
zaterdag 16 maart 2013
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Enge Buren - Reuring
Overasselt Theater, Overasselt
Carolien Borgers - Happy End
Posthuis Theater, Heerenveen
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Acda en de Munnik - 't Heerst
Spant!, Bussum
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadshoftheater Vianen, Vianen
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Kom, Nieuwegein
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Electropis
Theater Hofpoort, Coevorden
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 17 maart 2013
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
maandag 18 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 19 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
woensdag 20 maart 2013
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Anuar - Vastberaden
C.C. Breughelzaal, Bree
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Chassé Theater, Breda
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meenthe, Steenwijk
Lebbis - Het grijze gebied
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Musiater, Zevenaar
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Camerettten - Finaletournee
Junushoff Theater, Wageningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Parktheater, Eindhoven
Carolien Borgers - Happy End
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Schie, Schiedam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 21 maart 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen