Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
J.C. Pardoes
Hoogwoud
J.C. Interval
Papendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Gryphus
Vierlingsbeek
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
22:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Scala Helmond
Helmond
Lindenberg Theater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Poorterij
Zaltbommel
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Den Herd
Bladel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
't Zand
Maarssen
Theater De Molen
Beuningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cafe The Joker
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Maaspoort
Venlo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
So What!
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Het Musiater
Zevenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
vrijdag 11 december 2009
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Musketon, Utrecht
Jörgen Raymann
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dedication
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Hete vrede
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posttheater, Arnhem
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen van Merwijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
J.C. Interval, Papendrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Gryphus, Vierlingsbeek
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Skâns, Gorredijk
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kattendans, Bergeijk
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Nina de la Croix: Alles kan kapot
Catharinakapel, Harderwijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 12 december 2009
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
22:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Kolk, Assen
Leon van der Zanden
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Onno Innemee - De Spooktrein
Spant!, Bussum
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scala Helmond, Helmond
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Lindenberg Theater, Nijmegen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Deventer Schouwburg, Deventer
Hete vrede
De Poorterij, Zaltbommel
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Muze, Noordwijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NK Poetry Slam 2009
De Helling, Utrecht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
Enge Buren, 3 zielen, 1 gedachte?
C.C. Zundert, Zundert
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dedication
't Zand, Maarssen
zondag 13 december 2009
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater De Molen, Beuningen
Onno Innemee - De Spooktrein
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
maandag 14 december 2009
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Droog Brood
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Paulien Cornelisse - Dagbraken (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 15 december 2009
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
So What!, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Parktheater, Eindhoven
Jörgen Raymann
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maaspoort, Venlo
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Chassé Theater, Breda
woensdag 16 december 2009
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dedication
Theater de Kom, Nieuwegein
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
Hete vrede
Theater Aan de Slinger, Houten
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Posthuis Theater, Heerenveen
Eric van Sauers - Ridder
Het Musiater, Zevenaar
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen