Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gryphus
Vierlingsbeek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
J.C. Interval
Papendrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Skâns
Gorredijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Colosseum Dokkum
Dokkum
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Flint
Amersfoort
22:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
C.C. Zundert
Zundert
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
't Zand
Maarssen
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Scala Helmond
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Kolk
Assen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Molen
Beuningen
Cafe The Joker
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
So What!
Gouda
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Compagnietheater
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 11 december 2009
Onno Innemee - De Spooktrein
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Gryphus, Vierlingsbeek
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Musketon, Utrecht
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
J.C. Interval, Papendrecht
Dedication
Theater de Bussel, Oosterhout
Hete vrede
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Nina de la Croix: Alles kan kapot
Catharinakapel, Harderwijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
De Skâns, Gorredijk
Jörgen Raymann
Theater de Koornbeurs, Franeker
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Colosseum Dokkum, Dokkum
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Youp van 't Hek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
zaterdag 12 december 2009
22:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Enge Buren, 3 zielen, 1 gedachte?
C.C. Zundert, Zundert
Hete vrede
De Poorterij, Zaltbommel
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Zaantheater, Zaandam
20:30
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
20:00
NK Poetry Slam 2009
De Helling, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Muze, Noordwijk
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dedication
't Zand, Maarssen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scala Helmond, Helmond
Brigitte Kaandorp - Zó
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Familyman
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Deventer Schouwburg, Deventer
Leon van der Zanden
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Por Dios
Diligentia, Den Haag
Onno Innemee - De Spooktrein
Spant!, Bussum
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Den Herd, Bladel
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Kolk, Assen
Alex Agnew - More Human Than Human
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Hans Teeuwen Zingt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Flint, Amersfoort
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zondag 13 december 2009
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater De Molen, Beuningen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Cafe The Joker, Antwerpen
Onno Innemee - De Spooktrein
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 14 december 2009
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
20:15
Droog Brood
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Paulien Cornelisse - Dagbraken (reprise)
De Oosterpoort, Groningen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 15 december 2009
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Maaspoort, Venlo
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Boheems
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
So What!, Gouda
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
Jörgen Raymann
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Cola
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Chassé Theater, Breda
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
woensdag 16 december 2009
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - Ridder
Het Musiater, Zevenaar
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Agnietenhof, Tiel
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dedication
Theater de Kom, Nieuwegein
Hete vrede
Theater Aan de Slinger, Houten
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Ronald Smink - Bor Knok
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
H.Z.T. met Bert Visscher en NUHR - Reis om de were
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Late Night 2009 (Try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Por Dios
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
De Kleine Komedie, Amsterdam