Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. `t Schaliken
Herentals
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Vestzaktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
C.C. `t Schaliken
Herentals
21:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
BREStheater
Brielle
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Allemanswaard
Amerongen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:30
De Skâns
Gorredijk
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
C.C. Genk
Genk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Pand P
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
DNK
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
CulturA & Zo
Nootdorp
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
G.C. De Wildeman
Herent
woensdag 20 oktober 2021
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
André Manuel - Sneu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Vestzaktheater, Enschede
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 21 oktober 2021
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Het Musiater, Zevenaar
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
André Manuel - Sneu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Fulcotheater, IJsselstein
Grof geschud - Broeden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. `t Schaliken, Herentals
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Remy Evers - Gewoon Remy
Diligentia, Den Haag
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Uit het niets
BREStheater, Brielle
20:00
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Allemanswaard, Amerongen
20:00
Fred van Leer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 oktober 2021
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Walhalla, Rotterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Parkgebouw, Rijssen
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Pook, Oostknollendam
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Koningshof, Maassluis
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Veur Theater, Leidschendam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Skâns, Gorredijk
20:30
Lebbis - De Ziel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Pand P, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Parktheater, Eindhoven
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
DNK, Assen
20:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Posttheater, Arnhem
20:00
René van Meurs - Hunkert
Orpheus, Apeldoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 oktober 2021
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Maaspoort, Venlo
20:00
André Manuel - Sneu
Agnietenhof, Tiel
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
CulturA & Zo, Nootdorp
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. De Wildeman, Herent