Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Pand P
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
C.C. Genk
Genk
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Skâns
Gorredijk
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Pook
Oostknollendam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Kei
Reusel
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Kik
Elst
20:00
Wilminktheater
Enschede
C.C. Genk
Genk
20:00
C-Mine
Genk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
G.C. De Wildeman
Herent
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ons Tejater
Lieshout
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Koninklijk Circus
Brussel
Wilminktheater
Enschede
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Mimik
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vrijdag 22 oktober 2021
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Pand P, Eindhoven
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Parktheater, Eindhoven
20:15
André Manuel - Sneu
Theater de Koornbeurs, Franeker
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Mythe, Goes
20:30
Lebbis - De Ziel
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Skâns, Gorredijk
Dorine Wiersma / Mylou Frencken - Waagstukken
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Het Veur Theater, Leidschendam
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Koningshof, Maassluis
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Pook, Oostknollendam
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. De Kei, Reusel
Nathalie Baartman - SNAK
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 23 oktober 2021
20:15
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Pannekoek
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Posttheater, Arnhem
20:30
Oldenhermanns - FCKED
Posttheater, Arnhem
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Prinsenhof, Best
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Cultura, Ede
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater De Kik, Elst
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Wilminktheater, Enschede
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C.C. Genk, Genk
20:00
Adriaan Van Den Hoof - ‘t Zal schoon zijn als het af is
C-Mine, Genk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater 't Speelhuis, Helmond
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
G.C. De Wildeman, Herent
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Ons Tejater, Lieshout
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
CulturA & Zo, Nootdorp
Man, man, man, de Podcast
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
André Manuel - Sneu
Agnietenhof, Tiel
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Maaspoort, Venlo
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Leest, Waalwijk
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
zondag 24 oktober 2021
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Maarten Westra Hoekzema
Beauforthuis, Austerlitz
Maxime Gasteuil
Koninklijk Circus, Brussel
Man, man, man, de Podcast
Wilminktheater, Enschede
15:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 25 oktober 2021
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 26 oktober 2021
20:30
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
De Muze, Noordwijk
20:15
René van Meurs - Hunkert
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Zaantheater, Zaandam
woensdag 27 oktober 2021
20:30
André Manuel - Sneu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Bellevue, Amsterdam
Christel de Laat - Hoe dan?!
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Chassé Theater, Breda
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B - Koorts
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater PePijn, Den Haag
Jan Beuving - Restante
Mimik, Deventer
20:00
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
De Meerpaal, Dronten
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parktheater, Eindhoven
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lebbis - De Ziel
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Wart Kamps
Theater de Kom, Nieuwegein
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk