Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
De Eendracht
Gemert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
C.C. Zundert
Zundert
Musis
Arnhem
De Molenberg
Delfzijl
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Musis
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Den Boogaard
Moergestel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Musis
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Deurne
Deurne
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Meerpaal
Dronten
Agora Theater Druten
Druten
Parktheater
Eindhoven
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Atak
Enschede
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Harderwijk
Harderwijk
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
De Maaspoort
Venlo
Theater De Storm
Winterswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Lucent Danstheater
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
zaterdag 04 april 2009
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
zondag 05 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 06 april 2009
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 07 april 2009
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 08 april 2009
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
Vincent Geers - Overdaad
Theater De Veste, Delft
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Nathalie Baartman - Los
C.C. Deurne, Deurne
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
A Night of Comedy
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
Anuar - Ongeremd
Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland'
Atak, Enschede
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Guido Weijers - Axestos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater De Winsinghhof, Roden
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Stoep, Spijkenisse
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Agnietenhof, Tiel
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
De Maaspoort, Venlo
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 09 april 2009
Pieter Derks - Waan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - iClaudia
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Maagd, Bergen op Zoom
Brokstukken - Rode Dwerg
Chassé Theater, Breda
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Diligentia, Den Haag
Wouter Deprez - Eelt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Cola
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kristel Zweers - Ruig
Theater De Boerderij, Huizen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Lochem, Lochem
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater de Kom, Nieuwegein
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden