Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maaspoort
Venlo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Achterom
Hilversum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Enck
Oirschot
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Den Dullaert
Hulst
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Muzeval
Emmen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
Swanla Theater
Zevenhuizen
De Eendracht
Gemert
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Molenberg
Delfzijl
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Musis
Arnhem
Den Boogaard
Moergestel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Musis
Arnhem
20:00
Atak
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Goudse Schouwburg
Gouda
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 02 april 2009
Theo Maassen - Zonder Pardon
De Maaspoort, Venlo
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Eelt
Theater de Koornbeurs, Franeker
vrijdag 03 april 2009
Anuar - Ongeremd
Theater Achterom, Hilversum
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - iClaudia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Footloose
Schouwburg Almere, Almere
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Cuijk, Cuijk
John Buijsman - BUK
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Overgang
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Zaantheater, Zaandam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Mark van de Veerdonk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Nathalie Baartman - Los
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Olaf en Jasper
SplotsZ, Roelofarendsveen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Posttheater, Arnhem
20:15
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld
Den Dullaert, Hulst
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Aan de Slinger, Houten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Geers - Overdaad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 04 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Zaantheater, Zaandam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Theater De Kolk, Assen
Brokstukken - Rode Dwerg
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Claudia de Breij - iClaudia
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Tobbe, Voorburg
Ernesto en Marcellino - Diepgang
Theater De Muzeval, Emmen
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - Axestos
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Harry Glotzbach - Pura Vida
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
John Buijsman - BUK
Theater Aan de Slinger, Houten
Jörgen Raymann - Familyman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kattendans, Bergeijk
Kristel Zweers - Ruig
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Nikè
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Los
Theater Zinin, Nijverdal
Pieter Derks - Waan
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Swanla Theater, Zevenhuizen
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
De Eendracht, Gemert
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Parktheater, Eindhoven
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Wouter Deprez - Eelt
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Wouter Deprez - Eelt
Theater PePijn, Den Haag
zondag 05 april 2009
Black Cesar
Theater de Bussel, Oosterhout
Footloose
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
De Molenberg, Delfzijl
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
maandag 06 april 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Voor De Grap
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Vincent Geers - Overdaad
Den Boogaard, Moergestel
dinsdag 07 april 2009
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Herman Finkers - Na de Pauze
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jim Speelmans - Jim Speelmans houdt huis!
Theater aan de Schie, Schiedam
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Waan
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Bries
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Silvester Zwaneveld
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Zonder Pardon
Musis, Arnhem
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Eelt
Theater De Veste, Delft
woensdag 08 april 2009
20:00
A Night of Comedy
De Meerpaal, Dronten
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Musis, Arnhem
20:00
André Manuel 'Voor God en Vaderland'
Atak, Enschede
Anuar - Ongeremd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Cabarestafette
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
Footloose
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Agnietenhof, Tiel
Hete vrede
Diligentia, Den Haag
Jan Jaap van der Wal
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Markant Uden, Uden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
John Buijsman - BUK
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Overgang
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kees Torn - Einde Verhaal
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Agora Theater Druten, Druten
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Nikè
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Purmaryn, Purmerend