Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
M-Lab
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Torpedo Theater
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Huis ter Duin
Noordwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
M-Lab
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Concordia
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Neeroeteren
Neeroeteren
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 29 oktober 2011
20:00
Eric Koller
Diligentia, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arjan Ederveen
Hoftheater, Raalte
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
In de Brouwerij, Asten
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
M-Lab, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Pook, Oostknollendam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Prinsenhof, Best
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Javier Guzman - Oorverdovend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Theo Nijland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Theo Nijland
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Schudden - Noorderzon
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Cabaretbal - met o.a. Jan Jaap van de Wal
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bert Visscher
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Purper - Helden
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Anne van Rijn
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Zaantheater, Zaandam
zondag 30 oktober 2011
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
De Reehorst, Ede
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Marijke Boon - Boon best
Theater De Muzeval, Emmen
maandag 31 oktober 2011
20:00
Gili - Gili drijft uit
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Mike Boddé - Pil
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Micha Wertheim - Voor de zoveelste keer (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 01 november 2011
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Agnietenhof, Tiel
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Arjan Ederveen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg
M-Lab, Amsterdam
Javier Guzman - Oorverdovend
Markant Uden, Uden
20:00
Comedytrain
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Freek de Jonge
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Torpedo Theater, Amsterdam
20:00
Eric Koller - BULL!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Eric Koller - BULL!
Wilminktheater, Enschede
woensdag 02 november 2011
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Agnietenhof, Tiel
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Purper - Helden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Arjan Ederveen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Richard Groenendijk
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Huis ter Duin, Noordwijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Thijs van Domburg
M-Lab, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dolf Jansen
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Theater Concordia, Enschede
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Anne van Rijn
Theater De Omval, Diemen
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lebbis
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 03 november 2011
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Veerle Malschaert - Soldier of Love
C.C. Neeroeteren, Neeroeteren
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Chassé Theater, Breda
20:00
Mike Boddé - Pil
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arjan Ederveen
De Kleine Komedie, Amsterdam