Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
C.C. Merksem
Merksem
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Malpertuis Theater
Tielt
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
C.C. Brasschaat
Brasschaat
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
De Warande
Turnhout
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
zaterdag 11 februari 2012
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Jörgen Raymann
Munttheater, Weert
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Leon van der Zanden
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De Klif, Nijmegen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
C.C. Merksem, Merksem
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Paul de Leeuw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Purper - Helden
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Richard Groenendijk
Posttheater, Arnhem
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Het Klooster, Woerden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Dakota, Den Haag
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Thijs van Domburg
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Veerle Malschaert - Overleef je partner
Malpertuis Theater, Tielt
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
De Klif, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Dok6, Panningen
zondag 12 februari 2012
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Spiegeltheater, Middelburg
maandag 13 februari 2012
20:15
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Diligentia, Den Haag
dinsdag 14 februari 2012
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Alle dagen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
20:00
Enge Buren - Reuring
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Markant Uden, Uden
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Leon van der Zanden
DeLaMar, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Richard Groenendijk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Theo Maassen - Met alle respect
Diligentia, Den Haag
20:30
Valentijn Show
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Lochem, Lochem
woensdag 15 februari 2012
20:00
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Alle Dagen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amar - Retour afzender - Amar speelt TERUG
Posttheater, Arnhem
20:00
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arjan Ederveen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
De Muze, Noordwijk
20:00
Cabarestafette - Cabarestafette
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
De Muze, Noordwijk
20:00
Javier Guzman - Oorverdovend
Chassé Theater, Breda
20:00
Jeroen Leenders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Kommil Foo
C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Kommil Foo - Breken
C.C. Brasschaat, Brasschaat
20:00
Leon van der Zanden
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. De Plomblom, Ninove
20:15
LOS muziektheater - FCKD
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Paul de Leeuw
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Purper - Helden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Richard Groenendijk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Thijs Maas - Genade
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Schouwburg Lochem, Lochem
donderdag 16 februari 2012
20:15
Alles komt goed (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
Angela Groothuizen - Angela en de Optigan
De Harmonie, Leeuwarden
Arie Koomen / Edo Brunner
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Arjan Ederveen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
De Warande, Turnhout
21:00
Bas Birker / Chris van der Ende / Wouter Monden
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher
Flint, Amersfoort
20:00
De Hyena's
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand he
Theater de Griffioen, Amstelveen