Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
16:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
Ahoy
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Eendracht
Gemert
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
't Zand
Maarssen
zaterdag 02 april 2011
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jiskefet
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Gili
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jeffrey Spalburg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lebbis
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Jandino Asporaat
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Anuar
Theater Idea, Soest
20:00
Hans Dorrestijn
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
16:00
Vet Kindercabaret
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
maandag 04 april 2011
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 05 april 2011
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Schudden
Theater De Veste, Delft
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Dames voor na Vieren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Nathalie Baartman
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ellen Dikker
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hans Dorrestijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 06 april 2011
20:00
Ellen Dikker
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
20:15
Schudden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Alex Klaasen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Acda en de Munnik
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Lebbis
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater De Lievekamp, Oss
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 07 april 2011
20:00
Ellen Dikker
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Joep Onderdelinden - Nat
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
20:30
Dames voor na Vieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 08 april 2011
20:00
Thijs Maas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Joep Onderdelinden - Nat
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jandino Asporaat
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ellen Dikker
De Kattendans, Bergeijk
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
De Meerpaal, Dronten
20:00
Max van den Burg
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Speelman & Speelman
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Hans Dorrestijn
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jurk!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Anuar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Mark van de Veerdonk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Kristel Zweers - Ruig
De Speeldoos, Vught
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Bert Visscher - Afijn
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 09 april 2011
20:00
Alex Klaasen
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Claudia de Breij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Meervaart, Amsterdam
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Anuar
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Diligentia, Den Haag
20:00
Jandino Asporaat
Deventer Schouwburg, Deventer
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meerpaal, Dronten
20:00
Max van den Burg
De Eendracht, Gemert
20:30
Onno Innemee
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Harmonie, Leeuwarden
Joep Onderdelinden - Nat
't Zand, Maarssen