Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Parochiehuis
Delden
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Figi Theater
Zeist
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Agnietenhof
Tiel
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Kulturhus Irene
Notter
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Rietveld Theater
Delft
woensdag 20 november 2019
Yora Rienstra - UP
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 november 2019
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Werftheater, Utrecht
20:30
Schadevrije Jaren (try-out) – Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Dok6, Panningen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
S.C.C. De Enck, Oirschot
Henry van Loon - Onze Henry
De Muze, Noordwijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
De Meerpaal, Dronten
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
René van Meurs - Hunkert
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Molenberg, Delfzijl
Lebbis - De Ervaring
Theater De Veste, Delft
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Beneluxtheater, Berlicum
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
P.S. Neem je zwemspullen mee!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Hehobros
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Enge Buren - BASTA!
Posttheater, Arnhem
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee AKF Sonneveldprijs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 november 2019
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
C.C Warenar, Wassenaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Agnietenhof, Tiel
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft