Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
de lepelaar
jisp
20:00
C.C. Nova
Wetteren
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Dialoog
Ermelo
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Chassé Theater
Breda
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 20 januari 2012
20:00
Anne van Rijn
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
zaterdag 21 januari 2012
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Superlatief (reprise)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Spant!, Bussum
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Rob en Emiel - Wat nou cabaret
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Richard Groenendijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Purper - Helden
Figi Theater, Zeist
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nina de la Croix - Bas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater Concordia, Enschede
20:15
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater de Mythe, Goes
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jörgen Raymann
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Johan Goossens - maandag
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
de lepelaar, jisp
20:00
Henk Rijckaert - Het experiment
C.C. Nova, Wetteren
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Gino Sancti - 13 jaar - best of
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Femmage - Wegens omstandigheden
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
De Dialoog, Ermelo
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Enge Buren - Reuring
Hoftheater, Raalte
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Theater Achterom, Hilversum
20:00
C3 - Wil je in ons groepje?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen
Schouwburg Almere, Almere
Arie Koomen / Edo Brunner
Chassé Theater, Breda
20:00
Anuar - Gedreven
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Anne van Rijn
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 22 januari 2012
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Almere, Almere
Theo Maassen
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Purper - Helden
DeLaMar, Amsterdam
maandag 23 januari 2012
20:00
Susy's Party
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Purper - Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
LOS muziektheater - FCKD
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 24 januari 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Schudden - Noorderzon
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Purper - Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Munttheater, Weert
20:00
Jörgen Raymann
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jan van Maanen - One Jan Show
Ons theater, Bilthoven
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arjan Ederveen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 25 januari 2012
20:00
Wilfried de Jong - Man en Fiets
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
Posttheater, Arnhem
20:00
Schudden - Noorderzon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Richard Groenendijk
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Purper - Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Pieter Tiddens - Superpapa
De Weijer, Boxmeer
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Maaspoort, Venlo
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
LOS muziektheater - FCKD
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Leon van der Zanden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Singer Theater, Laren
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jochem Myjer - Even Geduld AUB
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Markant Uden, Uden
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
De Gebroeders Fretz - Revolte
Flint, Amersfoort
20:00
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Bart Cannaerts - Waar is Barry
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:00
Arjan Ederveen
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 26 januari 2012
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Spiegel, Zwolle