Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Lakei
Helmond
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Bon theater
Medemblik
Theater Walhalla
Rotterdam
BREStheater
Brielle
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Het Klooster
Woerden
Theater Zinin
Nijverdal
Agnietenhof
Tiel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Deurne
Deurne
De Meenthe
Steenwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Front
Vroomshoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Pas
Heesch
vrijdag 12 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Aan de Slinger, Houten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Harry Glotzbach - El Niño
MIDI Tilburg, Tilburg
Night of Comedy - News of Comedy
Schouwburg Ogterop, Meppel
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
AKF met Finalistentour
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Speelman & Speelman
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Leon Verdonschot / Nico Dijkshoorn
Lakei, Helmond
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zaterdag 13 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Bon theater, Medemblik
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater Walhalla, Rotterdam
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
BREStheater, Brielle
Harry Glotzbach - El Niño
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Martin Simek
Diligentia, Den Haag
20:30
Tom Slighting
Werftheater, Utrecht
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ronald Snijders - verkeerde benen
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 14 november 2010
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 15 november 2010
20:15
Ivo & Friends - Time-Out!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Sara Kroos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
dinsdag 16 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Kommil Foo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Femmage
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 17 november 2010
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Zinin, Nijverdal
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Sjaak Bral met Vaarwel 2010 / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Marijke Boon
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Tom Sligting
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 18 november 2010
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Het Musiater, Zevenaar
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
Het Klooster, Woerden
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cpunt Theater, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - More Human Than Human
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nico Dijkshoorn & Leon Verdonschot - Ook Voor Vrou
C.C. Deurne, Deurne
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Tineke Schouten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Daniël Samkalden
Theater De Veste, Delft
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Gili
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 19 november 2010
Maz Jobrani - Brown and Friendly
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Nat
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Hoogseizoen (Try-out)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Harry Glotzbach - El Niño
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Lambert-Jan Koops
Het Front, Vroomshoop
Bert Visscher - Afijn
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Paulien Cornelisse
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
20:30
Intgeniep - Gevoel voor humeur
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Theo van den Oever
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 20 november 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Agnew - More Human Than Human
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tijl Beckand - The Gentleman Entertainer
Agnietenhof, Tiel
20:00
Willem Vermandere & Johan Verminnen - Vlaanderen B
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:30
Geen Familie
Werftheater, Utrecht
20:30
Carolien Borgers
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ronald Smink
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kees van Amstel / Rob Urgert
Theater de Tobbe, Voorburg
zondag 21 november 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Spant!, Bussum
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
maandag 22 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Maarten van Roozendaal - Zonder Vrienden
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 23 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Schalm, Veldhoven
Alex Agnew - More Human Than Human
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Veste, Delft
woensdag 24 november 2010
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Agnew - More Human Than Human
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kommil Foo
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk met Terug bij af / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sara Kroos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Bijbabbelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jorrit Rogaar
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 25 november 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Bert Visscher - Afijn
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. De Pas, Heesch