Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Molen
Beuningen
Overasselt Theater
Overasselt
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
DeMess
Naarden
Theater Hof 88
Almelo
BREStheater
Brielle
Theater De Tuin
Leusden
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Kunstgreep
Oostzaan
Diligentia
Den Haag
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Hoftheater
Raalte
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
Figi Theater
Zeist
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Lievekamp
Oss
Het Trefpunt
Warmond
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
14:00
De Maaspoort
Venlo
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Meervaart
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
DeLaMar
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
AINSI
Maastricht
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Maagd
Bergen op Zoom
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Omval
Diemen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
zaterdag 08 december 2018
20:00
Purper - Purper's Passie
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Molen, Beuningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Overasselt Theater, Overasselt
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Venray, Venray
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Op Sterk Water - Een magische kerst
Theater Berkelland, Eibergen
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Murth Mossel - Pauwer
DeMess, Naarden
Matroesjka - Brainwash
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Kardol - Bang
BREStheater, Brielle
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Tuin, Leusden
Louise Korthals - Alles is er
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kunstgreep, Oostzaan
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Muze, Noordwijk
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Agnietenhof, Tiel
Jochen Otten - Troosten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving - Rotatie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg Odeon, Zwolle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Hoftheater, Raalte
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Het Klooster, Woerden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Stoep, Spijkenisse
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Arto Theater, Schoonhoven
Arie & Silvester - Wie?!
Figi Theater, Zeist
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Speeldoos, Baarn
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Zuidplein, Rotterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater RhederArt, Dieren
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg Ultimatum
Het Trefpunt, Warmond
19:00
Abdelkader Secteur
Koninklijk Circus, Brussel
zondag 09 december 2018
14:00
Hay van Hoorn - Als het leven je niet meer lief heeft
De Maaspoort, Venlo
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Anne-Marie Jung - Ram
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 10 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Julien Zaal / Ron Simpson
Meervaart, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zuiderstrandtheater, Den Haag
dinsdag 11 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Purper - Purper's Passie
DeLaMar, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maartje & Kine - Vibrato
AINSI, Maastricht
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Hadewych Minis - Minis Plus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Parktheater, Eindhoven
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
woensdag 12 december 2018
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen