Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Kruisboog
Tienen
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Het Kielzog
Hoogezand
Hoftheater
Raalte
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Markant Uden
Uden
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
BREStheater
Brielle
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
woensdag 09 januari 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
donderdag 10 januari 2019
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
Anne-Marie Jung - Ram
De Muze, Noordwijk
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
Arie & Silvester - Wie?!
Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
Jochen Otten - Troosten
Munttheater, Weert
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel speelt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Ogterop, Meppel
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Leest, Waalwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 11 januari 2019
André Manuel - DREEJKLEZOEW
ATLAS Theater, Emmen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
BREStheater, Brielle
20:30
Cacao Comedy - Stand Up Comedy
Cacaofabriek, Helmond
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Bonje
De Kattendans, Bergeijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kattendans, Bergeijk
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Diligentia, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Sounds Niets te verliezen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Koning - Koning van de dieren
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Najib Amhali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
Arie & Silvester - Wie?!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
De Partizanen - Het leven an sich
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posttheater, Arnhem
William Boeva - Reset
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Roovers & van Leeuwen - Alone Together
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stefano Keizers - Erg Heel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Odeon, Zwolle