Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Chassé Theater
Breda
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Bibliotheektheater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Diligentia
Den Haag
vrijdag 28 maart 2008
20:30
cabaret
Gryphus, Vierlingsbeek
Anuar
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
De Nieuwe Snaar
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 29 maart 2008
20:30
Vrouw Holland
Zaantheater, Zaandam
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles
Theater PePijn, Den Haag
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ernst van der Pasch
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 30 maart 2008
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles
Theater PePijn, Den Haag
C3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 31 maart 2008
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 april 2008
20:00
Reijn en Goed
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
20:15
Karin Bloemen
Spant!, Bussum
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 april 2008
Micha Wertheim
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Plien en Bianca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Open Dichtshow
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Droog Brood
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Chassé Theater, Breda
donderdag 03 april 2008
20:30
Rooyackers, Kamps en Kamps
Zaantheater, Zaandam
Amar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Jeroen Pater
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Brokstukken
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Klaas van der Eerden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Acda en de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sara Kroos
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Plien en Bianca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Dames voor na Vieren
De Maaspoort, Venlo
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Chassé Theater, Breda
vrijdag 04 april 2008
Nathalie Baartman
Werftheater, Utrecht
20:30
Jeroen Pater
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman
Theater de Speeldoos, Baarn
Acda en de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Arie en Silvester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Plien en Bianca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jenny Arean
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 05 april 2008
20:30
Comedy Explosion
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman
Werftheater, Utrecht
20:30
Michiel Peereboom
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Anuar/Jandino
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Kommil Foo
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Arie en Silvester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Wouter Deprez
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ernesto en Marcellino
Martiniplaza, Groningen
20:15
Roué Verveer
Diligentia, Den Haag
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
Finalisten Leids Cabaret Festival
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Chassé Theater, Breda
Droog Brood
Bibliotheektheater, Rotterdam
zondag 06 april 2008
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Comedy Lounge
Melkweg, Amsterdam
C3
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 07 april 2008
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
C3
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 08 april 2008
20:15
Vrouw Holland
Theater De Veste, Delft
20:00
Droog Brood
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ashton Brothers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Arie en Silvester
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Britain's Best
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 09 april 2008
20:15
Plien en Bianca
Zaantheater, Zaandam
Rooyackers, Kamps en Kamps
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Silvester Zwaneveld
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Droog Brood
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Klaas van der Eerden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Finalisten Leids Cabaret Festival
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos
Flint, Amersfoort
20:15
Britain's Best
Diligentia, Den Haag
20:30
Ronald Goedemondt
Boerderij, Zoetermeer
donderdag 10 april 2008
20:15
Plien en Bianca
Zaantheater, Zaandam
Bas Marée / Johan Hoogeboom
Werftheater, Utrecht
20:00
Claudia de Breij
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Comedy Explosion
Theater De Veste, Delft
20:30
Samba Schutte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sara Kroos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim
Flint, Amersfoort
vrijdag 11 april 2008
20:15
Plien en Bianca
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij
Diligentia, Den Haag