Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
G.C. De Route
Sint-Gillis-Waas
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cultura
Ede
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Kruiningen
Kruiningen
20:00
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
C.C. De Steiger
Menen
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
20:00
Amicitia Theater
Sneek
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaal Palace
Deinze
20:00
Theaterzaal Diepenbeek
Diepenbeek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
SPC Hof Ter Straeten,
Jabbeke
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Parktheater
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
C.C. HoogenDonck
Waasmunster
20:00
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
vrijdag 16 december 2011
20:00
Anne van Rijn
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Gili - Iedereen paranormaal
G.C. De Route, Sint-Gillis-Waas
20:00
Eric Koller
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Richard Groenendijk
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Daniël Arends
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
De Weijer, Boxmeer
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Theo van den Oever - Strooizout
De Klif, Nijmegen
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Cultura, Ede
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
C.C. Kruiningen, Kruiningen
20:00
Han Solo - Multikul
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Arjan Ederveen
C.C. De Mol, Lier
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Anuar - Gedreven
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Amicitia Theater, Sneek
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 17 december 2011
20:00
Purper - Helden
Zaantheater, Zaandam
20:00
Carolien Borgers
Zaantheater, Zaandam
20:00
Michael van Peel - Van Peel overleeft 2011
Zaal Palace, Deinze
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
Theaterzaal Diepenbeek, Diepenbeek
20:15
Jo Toonen - Daor bin ik wir
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Richard Groenendijk
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Erris van Ginkel - De vooruitgang
Theater De Kik, Elst
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Anuar - Gedreven
Theater Bouwkunde, Deventer
Javier Guzman - Oorverdovend
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Enge Buren - Reuring
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Urbanus
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
SPC Hof Ter Straeten,, Jabbeke
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Spant!, Bussum
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Thijs van Domburg
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Kristel Zweers - Puur
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Arjan Ederveen
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali
Martiniplaza, Groningen
20:00
Theo Nijland
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Freek de Jonge
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Het Trefpunt, Warmond
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Figi Theater, Zeist
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Eric Koller
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Anne van Rijn
Chassé Theater, Breda
20:00
Lies Lefever - Voorprogramma Philippe Geubels
C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. HoogenDonck, Waasmunster
20:00
Ter Bescherming van de Jeugd - California
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 18 december 2011
20:00
Marieke Visser - Onder de mensen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Comedytrain
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Figi Theater, Zeist
20:00
Theo Nijland
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Agnietenhof, Tiel
maandag 19 december 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Eric Koller
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
De Grote Improvisatieshow
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 20 december 2011
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Daniël Arends
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Schudden - Noorderzon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Anuar - Gedreven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Purper - Helden
Flint, Amersfoort
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Bert Visscher
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Freek de Jonge
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Agnietenhof, Tiel
woensdag 21 december 2011
20:00
De Nachtzusters - Meer donkere dagen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk