Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Corneel
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zinin
Nijverdal
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
BaronTheater
Opende
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
DeLaMar
Amsterdam
Spant!
Bussum
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Rix
Deurne
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Kielzog
Hoogezand
Kumulustheater
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Berchem
Berchem
De Maagd
Bergen op Zoom
SuperMarkt
Den Haag
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Trukendoos
Harelbeke
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Mythe
Goes
Theater Harderwijk
Harderwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Amicitia Theater
Sneek
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Cultuurwerf
Vlissingen
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Het Klooster
Woerden
C.C. Kadans
Wuustwezel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kamers
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Evertshuis
Bodegraven
Spant!
Bussum
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Colosseum Dokkum
Dokkum
19:30
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Eendracht
Gemert
zaterdag 17 november 2012
21:00
Nico Dijkshoorn / Ronald Giphart - Matennaaiers
Corneel, Lelystad
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Schouwburg Ogterop, Meppel
Schudden - We vieren het maar
Theater Zinin, Nijverdal
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
BaronTheater, Opende
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Ali geeft antwoord
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Afijn
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Agnietenhof, Tiel
Anuar - Vastberaden
Theater de Tobbe, Voorburg
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Storm, Winterswijk
zondag 18 november 2012
Jandino Asporaat - De Revue
DeLaMar, Amsterdam
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
CulturA & Zo, Nootdorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Theater De Lampegiet, Veenendaal
maandag 19 november 2012
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Rix, Deurne
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 november 2012
Henry van Loon - Electropis
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maagd, Bergen op Zoom
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric Koller - Fire in the hole
Deventer Schouwburg, Deventer
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Wigwam
Het Kielzog, Hoogezand
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kumulustheater, Maastricht
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - De Revue
Het Musiater, Zevenaar
woensdag 21 november 2012
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Berchem, Berchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maagd, Bergen op Zoom
Bert Kleijweg / Kristel Zweers / Sharda Dewie
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:15
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Koornbeurs, Franeker
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Jan van Maanen - One Jan Show
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Trukendoos, Harelbeke
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2012!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ali B - Ali geeft antwoord
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Schie, Schiedam
Najib Amhali - Alles komt goed
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Els de Schepper - Niet geschikt als moeder
Theater de Schalm, Veldhoven
donderdag 22 november 2012
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Almere, Almere
Kamagurka - Sprook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Speeldoos, Baarn
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fransche School Culemborg, Culemborg
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Veste, Delft
Ruben Nicolai - Little friday
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Cabaret voor beginners
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Youssef El Mousaou - Childs Play
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ali B - Ali geeft antwoord
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Mythe, Goes
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Electropis
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Thijs Maas - Concert
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Amicitia Theater, Sneek
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Idea, Soest
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cultuurwerf, Vlissingen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Munttheater, Weert
Schudden - We vieren het maar
Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kadans, Wuustwezel
vrijdag 23 november 2012
Kamagurka - Sprook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
LOS muziektheater - FCKD
De Kamers, Amersfoort
Piepschuim
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Kolk, Assen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Kennemer Theater, Beverwijk
Schudden - We vieren het maar
Het Evertshuis, Bodegraven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Spant!, Bussum
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Kampanje, Den Helder
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Colosseum Dokkum, Dokkum
19:30
De Grote Improvisatieshow
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Koornbeurs, Franeker
Niet Schieten! - Mannen zijn zeikwijven
De Eendracht, Gemert