Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Studium Generale
Eindhoven
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Spieghel
Groningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Singer Theater
Laren
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
zaterdag 01 oktober 2011
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zondag 02 oktober 2011
20:00
Theo Nijland
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Javier Guzman - Oorverdovend
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Freek de Jonge
S.C.C. De Enck, Oirschot
dinsdag 04 oktober 2011
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
NUHR - Het werkt wel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Bert Visscher
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 05 oktober 2011
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Thijs Kemperink
Het Perron, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Stefan Pop - Popaganda
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Stefan Pop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
NUHR - Het werkt wel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater de Spiegel, Zwolle
Mike Boddé - Pil
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender
Het Perron, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Lebbis
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Henry van Loon - De Henry van Loon Entertainment S
Studium Generale, Eindhoven
20:00
Freek de Jonge
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Eric Koller - BULL!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Dolf Jansen
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
De Hyena's
De Spieghel, Groningen
20:00
Comedytrain
Diligentia, Den Haag
20:00
Carolien Borgers
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Bert Visscher
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Het Perron, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Arjan Ederveen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Ali B geeft antwoord
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
donderdag 06 oktober 2011
20:00
Yora Rienstra - Aan jou heeft het niet gelegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Schudden - Noorderzon
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
De Weijer, Boxmeer
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
NUHR - Het werkt wel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Nigel Williams - Working class Hero
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Singer Theater, Laren
20:00
Najib Amhali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Zuidplein, Rotterdam
Mike Boddé - Pil
Theater De Veste, Delft
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
Zaantheater, Zaandam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Lebbis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Johan Goossens - maandag
Ons theater, Bilthoven
20:00
Jeroen Leenders
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Oorverdovend
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Meervaart, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Greg Shapiro - How To Be Orange
Vorstin, Hilversum
20:00
Erik van Muiswinkel
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
De Sas en Jan Zelfhulptour - Saskia Noort en Jan H
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Bert Visscher
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arjan Ederveen
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Anuar - Gedreven
Het Kruithuis, Groningen
vrijdag 07 oktober 2011
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Thijs Kemperink
Werftheater, Utrecht
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater Bellevue, Amsterdam
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Diligentia, Den Haag
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem