Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Domijnen
Sittard
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Kikker
Utrecht
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Kikker
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Munttheater
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
00:00
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Deurne
Deurne
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Schakel
Gilze
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
dinsdag 04 december 2018
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
woensdag 05 december 2018
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
donderdag 06 december 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
PURPER’s Passie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sounds Niets te verliezen
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Louise Korthals - Alles is er
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Matroesjka - Brainwash
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Johan Goossens - Vlam
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Fenomeen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thomas Acda - Motel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
S.C.C. De Enck, Oirschot
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Verwachting, Ritthem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:15
Lebbis - De Bovengrens
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Munttheater, Weert
Martijn Kardol - Bang
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Poorterij, Zaltbommel
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Musiater, Zevenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 07 december 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij
Posttheater, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Schaffelaartheater, Barneveld
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
Louise Korthals - Alles is er
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podium Hoge Woerd, De Meern
Claudia de Breij - Nu
Theater De Veste, Delft
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
De Molenberg, Delfzijl
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. Deurne, Deurne
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Bouwkunde, Deventer
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel
Cultura, Ede
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Willem, Enschede
Thomas Acda - Motel
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochen Otten - Troosten
De Schakel, Gilze
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater de Mythe, Goes
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Pand, Gorinchem
Hadewych Minis - Minis Plus
De Oosterpoort, Groningen