Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Scheldetheater
Terneuzen
Munttheater
Weert
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Weijer
Boxmeer
19:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Capitole
Gent
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Twentse Schouwburg
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
20:30
Metropool
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Carna
Einighausen
Capitole
Gent
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agora Theater Druten
Druten
A.S.V. Wolwêze
Leeuwarden
Witte Theater
IJmuiden
woensdag 29 april 2009
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Acda en de Munnik - Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Herman Finkers - Na de pauze
Parktheater, Eindhoven
Anuar - Ongeremd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 30 april 2009
20:00
Footloose
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman Finkers - Na De Pauze
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
vrijdag 01 mei 2009
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Waan
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Anuar - Ongeremd
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ruben Nicolai, Tijl Beckand & Ruben van der Meer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg de Lawei, Drachten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Scheldetheater, Terneuzen
Jandino Asporaat - Buena Vista
Munttheater, Weert
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Claudia de Breij - iClaudia
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silvester Zwaneveld
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 02 mei 2009
Lenette van Dongen - Nikè
Zaantheater, Zaandam
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Veste, Delft
20:30
Theo van den Oever
Theater de Tobbe, Voorburg
Kommil Foo
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Theater de Kampanje, Den Helder
Guido Weijers - Axestos
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Waan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Venray, Venray
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Nathalie Baartman - Los
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Niet Schieten!
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
Brokstukken - Rode Dwerg
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 03 mei 2009
20:30
Harry Glotzbach
Theater PePijn, Den Haag
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theo Maassen - Zonder Pardon
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Cola
De Weijer, Boxmeer
19:30
Budget Jongerendag
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
maandag 04 mei 2009
20:30
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 05 mei 2009
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
woensdag 06 mei 2009
Jochem Myjer
Twentse Schouwburg, Enschede
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Lachen in het Donker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Schudden - Ruis
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Los
Theater De Storm, Winterswijk
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater de Spiegel, Zwolle
Footloose
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Reijn en Goed - De jongens van Reijn en Goed
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kommil Foo
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - AXESTOS
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Overgang
Musis, Arnhem
Leon van der Zanden - Cola
Munttheater, Weert
20:30
Brokstukken - Rode Dwerg
Metropool, Hengelo
Plien en Bianca
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Carna, Einighausen
Wouter Deprez - Eelt
Capitole, Gent
Pieter Derks - Waan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Agora Theater Druten, Druten
Javier Guzman - Por Dios
A.S.V. Wolwêze, Leeuwarden
donderdag 07 mei 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Witte Theater, IJmuiden