Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Utopia
Drunen
De Meulvliet
Tholen
20:00
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
C.C. Zomerloos
Gistel
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Auditorium Gemeentehuis
Aalter
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater Hof 88
Almelo
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Dok6
Panningen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
The Bing
Hoek van Holland
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Het Poorthuis
Peer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Prismare
Enschede
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Fuut
Den Haag
20:00
Het Dorpshuis
Nigtevecht
vrijdag 23 september 2011
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Utopia, Drunen
Javier Guzman - Oorverdovend
De Meulvliet, Tholen
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kristel Zweers - Puur
Werftheater, Utrecht
20:00
Lebbis
Theater De Veste, Delft
20:15
Lenette van Dongen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
De Weijer, Boxmeer
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Mike Boddé - Pil
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
NUHR - Het werkt wel
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. Zomerloos, Gistel
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Schudden - Noorderzon
van Beresteyn, Veendam
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
De Meerpaal, Dronten
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 24 september 2011
20:00
Anne van Rijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Auditorium Gemeentehuis, Aalter
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Figi Theater, Zeist
20:00
Erik van Muiswinkel
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Han Solo - Multikul
De Warande, Turnhout
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Theater Hof 88, Almelo
Hans Teeuwen
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Kristel Zweers - Puur
Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Dok6, Panningen
20:00
Leon van der Zanden
De Speeldoos, Vught
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
The Bing, Hoek van Holland
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Mike Boddé - Pil
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
NUHR - Het werkt wel
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Het Poorthuis, Peer
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
BREStheater, Brielle
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Theo van Duren - De ongelooflijke slechtheid van
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
De Meerpaal, Dronten
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Prismare, Enschede
zondag 25 september 2011
20:00
André van Duin
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Piepschuim - Opgenomen
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 27 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bert Visscher
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jeroen Bouwhuis - Bouwhuis
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
NUHR - Het werkt wel
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Lokeren, Lokeren
woensdag 28 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Bert Visscher
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Dolf Jansen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Erik van Muiswinkel
Posttheater, Arnhem
20:00
Hannelore Bedert - Uitgewist
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Javier Guzman - Oorverdovend
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Mike Boddé - Pil
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
NUHR - Het werkt wel
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 29 september 2011
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Bert Visscher
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Cabaret Tomeloos - Aimabele Schoften
Iduna, Drachten
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Comedytrain /
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
De Hyena's
De Fuut, Den Haag
20:00
Dolf Jansen
Het Dorpshuis, Nigtevecht