Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Werf
Aalst
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
C.C. De Pas
Heesch
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
't Getouw
Mol
20:30
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Parkgebouw
Rijssen
Musis
Arnhem
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Trefpunt
Warmond
G.C. Tentakel
Zonhoven
Diligentia
Den Haag
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Agnietenhof
Tiel
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Singer Theater
Laren
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Munttheater
Weert
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Holstohus
Olst
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Dialoog
Ermelo
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
woensdag 03 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
C.C. De Werf, Aalst
donderdag 04 februari 2010
Daniël Arends
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Koornbeurs, Franeker
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Vincent Bijlo - Verlicht
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Javier Guzman - Por Dios
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Boheems
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Vincent Geers - Onder Controle
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hete vrede
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Leon van der Zanden - Cola
De Kattendans, Bergeijk
Acda en de Munnik - ODE
Chassé Theater, Breda
20:15
Ellen Dikker: Fjord
Catharinakapel, Harderwijk
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
C.C. De Pas, Heesch
Finalistentour Cabaretesk 10
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
't Getouw, Mol
vrijdag 05 februari 2010
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Droog Brood met Een Frisse Wind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Javier Guzman - Por Dios
Theater De Storm, Winterswijk
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater de Kampanje, Den Helder
Hete vrede
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Scheldetheater, Terneuzen
Micha Wertheim - Voor De Grap
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - Ridder
Parkgebouw, Rijssen
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek
Markant Uden, Uden
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Lindenberg Theater, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Leon van der Zanden - Cola
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Het Trefpunt, Warmond
Alex Agnew - More Human Than Human
G.C. Tentakel, Zonhoven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Diligentia, Den Haag
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Speelman & Speelman - Thuis
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali
AFAS Circustheater, Scheveningen
zaterdag 06 februari 2010
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Bert kruismans met België voor Beginners
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater Harderwijk, Harderwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater De Storm, Winterswijk
Roué Verveer
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater 't Pand, Gorinchem
Leon van der Zanden - Cola
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Singer Theater, Laren
20:00
Cabarestafette
Singer Theater, Laren
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ashton Brothers - Charlatans
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eric van Sauers - Ridder
Munttheater, Weert
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Holstohus, Olst
20:00
Ruik eens aan mijn honkbalpet - Bart Rijnink
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Een Avondje Bergkamp - Arie Koomen
Diligentia, Den Haag
Jörgen Raymann - Familyman
De Molenberg, Delfzijl
Hete vrede
De Meenthe, Steenwijk
Speelman & Speelman - Thuis
De Dialoog, Ermelo
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Chassé Theater, Breda
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Agnietenhof, Tiel
zondag 07 februari 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
S.C.C. De Enck, Oirschot
maandag 08 februari 2010
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Acda en de Munnik
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Fransche School Culemborg, Culemborg
dinsdag 09 februari 2010
Ashton Brothers - Charlatans
Theaterhotel Almelo, Almelo
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eric van Sauers - Ridder
Schouwburg Lochem, Lochem
Dick van den Toorn & Ton Kas - AMMEHOELA
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jeroen van Koningsbrugge, Dennis van de Ven - Jurk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Boheems
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Leids Cabaret Festival
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer Van Merwijk n
De Oosterpoort, Groningen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Meerpaal, Dronten
Roué Verveer - Mans Genoeg
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 10 februari 2010
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Schalm, Veldhoven
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Bert Kruismans - België voor beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Leon van der Zanden - Cola
Theater Bellevue, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
Theater 't Speelhuis, Helmond