Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
So What!
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
SuperMarkt
Den Haag
vrijdag 27 mei 2011
20:00
Tineke Schouten
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor de Zoveelste
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 28 mei 2011
20:00
Claudia de Breij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jandino Asporaat
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
André Manuel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Speelman & Speelman
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Roué Verveer
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Paulien Cornelisse
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Playground Comedy
De Peppel, Zeist
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zondag 29 mei 2011
20:00
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
maandag 30 mei 2011
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Roué Verveer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Schudden - Noorderzon
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 31 mei 2011
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 01 juni 2011
20:30
A Night of Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Als ik het niet doe doet niemand het
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Comedytrain
013, Tilburg
donderdag 02 juni 2011
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Halve finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 03 juni 2011
20:00
Freek de Jonge
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Chris van der Ende
So What!, Gouda
Bert Visscher - Afijn
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Halve finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Vincent Geers - Het is Tijd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
International stand-up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 04 juni 2011
20:00
Finale Utrechts Cabaret Festival
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Freek de Jonge - Neven
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Freek de Jonge
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Chassé Theater, Breda
zondag 05 juni 2011
16:00
De Vliegende Panters
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
New Cool Collective / Sietse van Gorkom / Vliegend
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 06 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 07 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 08 juni 2011
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Freek de Jonge
Parktheater, Eindhoven
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 09 juni 2011
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Alles Komt Goed
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Freek de Jonge - Neven
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hans Teeuwen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
De Harmonie, Leeuwarden
vrijdag 10 juni 2011
Ronald Goedemondt - Binnen de Lijntjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jandino Asporaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dolf Jansen
Het Klooster, Woerden
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
International Stand-Up Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
zaterdag 11 juni 2011
21:00
Lebbis
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Howard Komproe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Bert Visscher - Afijn
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
Chassé Theater, Breda
maandag 13 juni 2011
20:30
Jonathan Coulton / Paul and Storm
Melkweg, Amsterdam
woensdag 15 juni 2011
21:00
Kolder in je kop
SuperMarkt, Den Haag