Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Vooruit
Boechout
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Culturalis Theater
Den Haag
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Theothorne
Dieren
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
G.C. De Muze van Meise
Meise
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Breek
Oosthuizen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:00
De Kapel
Zoersel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Koningstheater
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Roestbak
Almere
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Kamers
Amersfoort
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Jeugdhuis Comma
Brugge
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Skâns
Gorredijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
de lepelaar
jisp
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Holstohus
Olst
20:00
De Breek
Oosthuizen
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
C.C. De Wouwer
Ravels
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Idea
Soest
vrijdag 07 oktober 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Het Monica Da Silva Trio - Tim Kamps & Arjen Lubac
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Purper - Helden
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
Theater Vooruit, Boechout
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater PePijn, Den Haag
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Diligentia, Den Haag
20:30
Amar El Ajjouri
Culturalis Theater, Den Haag
20:00
Karin Bruers - We komen er wel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater De Omval, Diemen
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Schouwburg Theothorne, Dieren
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Philippe Geubels - Hoe moet het nu verder?
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Leon van der Zanden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Bert Visscher
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Oeloek - Oeloek 3: De nacht van de Nasmaak
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Lebbis
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Carolien Borgers - Makkelijk Praten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Gili - Gili drijft uit
G.C. De Muze van Meise, Meise
20:00
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
De Klif, Nijmegen
20:00
NUHR - Het werkt wel
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
De Breek, Oosthuizen
20:00
Tineke Schouten - LOL Inclusive
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Mike Boddé - Pil
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Perron-3, Rosmalen
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Idea, Soest
20:00
Ronald Goedemondt - Binnen de lijntjes
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
De Buze, Steenwijk
20:00
Lambert-Jan Koops
De Buze, Steenwijk
20:00
Thijs Kemperink
Werftheater, Utrecht
20:00
Piepschuim - Opgenomen
van Beresteyn, Veendam
20:00
Tom Sligting - Tom! Wakker worden
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen Leenders
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:00
Joost Vandecasteele - Otaku
De Kapel, Zoersel
Claudia De Breij - Hete vrede
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 08 oktober 2011
20:00
Arjan Ederveen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
20:00
Theo Nijland
Theater de Roestbak, Almere
20:00
Mike Boddé - Pil
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
De Kamers, Amersfoort
20:00
Anne van Rijn
Meervaart, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Steven Mahieu - Mahieustueus
Jeugdhuis Comma, Brugge
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jan Rot - Ik hou van jou
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Schudden - Noorderzon
Diligentia, Den Haag
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Anuar - Gedreven
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hester Macrander - Het Bloed Kruipt
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kristel Zweers - Puur
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Reggehof, Goor
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
De Skâns, Gorredijk
20:00
Inci Lulu Pamuk - Sex, Turks & Rock n Roll
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jeroen Leenders
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Purper - Helden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Een Cabaret Musical
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Robbert Jan Proos - Solo
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Jeffrey Spalburg - Spiekerboks
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Emilio Guzman - Doen en Laten
de lepelaar, jisp
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
De Harmonie, Leeuwarden
Arie Koomen / Edo Brunner
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Dorine Wiersma - Goed zo, Dorine
Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Andre Manuel - Leve de man van de SVP!
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
The Umbilical Brothers - Heaven by storm
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Soundos - Soundos aangenaam
Lindenberg Theater, Nijmegen
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Holstohus, Olst
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar zitten
De Breek, Oosthuizen
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Hoftheater, Raalte
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. De Wouwer, Ravels
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Murth Mossel - Gunstige Ligging Ten Opzichte Van D
Theater Idea, Soest
20:00
roue verveer - In Zeer Goede Staat
Theater Idea, Soest