Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
Chassé Theater
Breda
De Warande
Turnhout
Orpheus
Apeldoorn
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
C.C. De Ster
Willebroek
C.C. Hasselt
Hasselt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Ster
Willebroek
C.C. De Plomblom
Ninove
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. De Plomblom
Ninove
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Palethe
Overpelt
De Roma
Antwerpen
C.C. Palethe
Overpelt
De Roma
Antwerpen
't Getouw
Mol
20:30
Tivoli
Utrecht
't Getouw
Mol
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Capitole
Gent
Capitole
Gent
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Werftheater
Utrecht
15:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
De Boodschap
Rijen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Boodschap
Rijen
15:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Omval
Diemen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
donderdag 13 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 14 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Warande, Turnhout
Acda en de Munnik - 't Heerst
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Javier Guzman
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 15 juni 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Orpheus, Apeldoorn
Jeffrey Spalburg - Thuus
Orpheus, Apeldoorn
Op Sterk Water - Alfa
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 17 juni 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Rett Alert Benefiet met Brigitte Kaandorp e.a
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 18 juni 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 19 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ster, Willebroek
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Hasselt, Hasselt
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 20 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ster, Willebroek
vrijdag 21 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Plomblom, Ninove
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
zaterdag 22 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Plomblom, Ninove
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 25 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Roma, Antwerpen
woensdag 26 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Palethe, Overpelt
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Roma, Antwerpen
vrijdag 28 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
't Getouw, Mol
20:30
Comedyhuis Comedy Summercourse
Tivoli, Utrecht
zaterdag 29 juni 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
't Getouw, Mol
donderdag 11 juli 2013
19:00
Bert Gabriels / Bart Cannaerts / Jeroen Leenders /
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zaterdag 13 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zondag 14 juli 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Capitole, Gent
zaterdag 03 augustus 2013
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 17 augustus 2013
20:00
Micha Wertheim
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 23 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 24 augustus 2013
20:00
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 augustus 2013
20:00
Vet Kindercabaret
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
donderdag 29 augustus 2013
19:30
Stephen Lynch
Melkweg, Amsterdam
Herman van Veen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
vrijdag 30 augustus 2013
20:00
Stephen Lynch
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
zaterdag 31 augustus 2013
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 01 september 2013
14:00
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
Werftheater, Utrecht
15:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Parktheater, Eindhoven
20:00
Preken voor Eigen Parochie
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 04 september 2013
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
donderdag 05 september 2013
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Karin Bloemen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Guido Weijers - V
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 06 september 2013
20:00
Lenette van Dongen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Erik van Muiswinkel
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Diligentia, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Guido Weijers - V
De Boodschap, Rijen
zaterdag 07 september 2013
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ton Kas
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Guido Weijers - V
De Boodschap, Rijen
zondag 08 september 2013
15:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Stefan Pop
De Kattendans, Bergeijk
Brendon Burns / Greg Shapiro
Theater PePijn, Den Haag
maandag 09 september 2013
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
De Poorterij, Zaltbommel
dinsdag 10 september 2013
20:00
Margriet Bolding
Theater De Omval, Diemen
woensdag 11 september 2013
19:30
Paradiso Comedy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lebbis
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lenette van Dongen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Emilio Guzman
Werftheater, Utrecht
donderdag 12 september 2013
20:00
Lenette van Dongen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Emilio Guzman
Werftheater, Utrecht
20:15
Lebbis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
vrijdag 13 september 2013
20:00
Lebbis
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Lenette van Dongen
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Erik van Muiswinkel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dolf Jansen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Guido Weijers - V
Ledeltheater, Oostburg
zaterdag 14 september 2013
20:00
Thomas van Luyn
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Comedy Night: Stefan Pop + Tim Fransen
Effenaar, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman
Lindenberg Theater, Nijmegen